سوالات متداول

دردید چیست و به چه منظور ساخته شده؟

مجموعه دردید در زمینه تبلیغات آنلاین فعالیت می کند و از همان روزهای ابتدایی به دنبال ایجاد فضایی مناسب جهت بهبود تبلیغات محصولات و خدمات در سطح خانگی و بازاری می نماید تا جوابی به نیازهای روزمره هموطنان عزیزمان باشد.
شروع فعالیت مجموعه، از ابتدای آذر ماه 1394 و پس از انتخاب نام تجاری "دردید" بوده که پس از تلاشها و آماده سازی چندین ماهه توسط اعضای تیم استراتژیست و فنی، با یک سیستم هدفمند و یکپارچه کاملا نیازهای اولیه را شناسایی و با آنها جامه عمل پوشانیدیم.

دردید را چه کسانی تایید میکنند؟

دردید دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

چرا دردید میزبان خوبی است؟

درديد رتبه بالایی در بین موتورهای جستجو دارد و با شیوه های تبلیغاتی مفیدی که ترتیب داده، محیط را برای دیده شدن فراهم میکند.

چگونه از دردید استفاده کنیم؟

دردید از طریق 2 بستر زیر در دسترس است :
الف: وب سایت
ب: اپلیکیشن

چگونه اپلیکیشن را دانلود کنیم؟

نسخه اندروید را به 2 طریق میتوانید دانلود کنید :
الف : گوگل پلی
ب: دردید

چگونه در دردید ثبت نام کنیم؟

در قسمت بالای صفحه خانه، پروفایل را انتخاب کرده (و اگر وارد حساب کاربری شده بودیم، خروج میزنیم) و با انتخاب تب ثبت نام و وارد کردن مشخصات شخصی و شماره تلفن همراه و ... روی دکمه ثبت نام میزنیم. سپس در صفحه بعدی کد ارسال شده 5 رقمی را در کادر مربوطه وارد میکنیم تا اکانت فعال شود.

چگونه باید به اکانت دردید وارد شوم؟

در قسمت بالای صفحه خانه، پروفایل را انتخاب کرده و با انتخاب تب ورود، شماره تلفن همراه و رمز عبور را وارد می کنیم.

چگونه میتوان برای بازیابی رمزعبور اقدام کرد؟

در قسمت بالای صفحه خانه، پروفایل را انتخاب کرده و با انتخاب تب ورود، روی دکمه بازیابی رمزعبور زده و با وارد کردن شماره تلفن همراه و پس از دریافت کد فعالسازی رمز عبور جدید را وارد می کنیم.

چگونه مجددا میتوان برای فعالسازی اکانت اقدام کرد؟

در قسمت بالای صفحه خانه، پروفایل را انتخاب کرده و با انتخاب تب ورود، روی دکمه فعالسازی زده و با وارد کردن شماره تلفن همراه منتظر دریافت کد فعالسازی میمانیم.

چرا کد برایم ارسال نمی شود؟

کد فعالسازی از طریق پیامک ارسال میشود و ممکن است سرویس پیامک تبلیغاتی شما قبلا غیرفعال شده باشد. پیشنهاد دردید، استفاده از سرویس پیام صوتی می باشد.

پیام صوتی چگونه کار می کند؟

پس از 60 ثانیه (از لحظه ارسال پیامک فعالسازی)، دکمه پیام صوتی ظاهر میشود. با زدن روی این دکمه، با شما تماس گرفته شده و یک کد 5 رقمی خوانده می شود.

چگونه مشخصات اکانت را تغییر دهم؟

پس از ورود به حساب کاربری، در منوی مدیریت (پروفایل) امکان اطلاعات ویرایش حساب کاربری اعم از نام، ایمیل و رمزعبور موجود می باشد.

بالا